Vargáék sikere

TÁJFUTÁS – Kecskémet kupa

Az elmúlt hétvégén a Bács-Kiskun megyei Kaskanytú homokbuckás, borókás terepén rendezte meg a Kalocsa SE az idei Kecskémet kupa regionális tájékozódási futóversenyét. A sportági viadalon ott volt a salgótarjáni Dornyay két versenyzője, Varga Petra és Varga István is.

A serdülő lányoknál indult Varga Petra két egri versenyzőt megelőzve végzett az élen, még édesapja a hazai terepen vitézkedő soproni színeket képviselt versenyző mögött a második helyen ért célba.

A Kecskemét kupa végeredménye.

N16B kategória: Táv 2.5 km 1. Varga Petra 34:50 perc 2. Csécs Boglárka Egri Spartacus 36:48 3. Borbás Zita Egri Spartacus 39:14 F50B: Táv: 4.1 km 1. Spiegl János SMAFC 38:31 2. Varga István 56:59 3. Urbán András BEAC 1:13:45

Forrás: Cz.Z.J.