Mindenki éremmel tért haza Hevesről

KARATE – IV. Heves Kupa Shotokan Karate verseny

Nemrég került megrendezésre Hevesen a IV. Heves Kupa Shotokan Karate verseny, mely egyben a Shotokan Karate Stílusszövetség országos bajnoksága is volt. A sportági eseményen 23 klub,195 versenyzője vett részt. A küzdelmekben ott volt Józsa Barnabás edző vezetésével a salgótarjáni Palócbrot Karate Klub 5 versenyzője Lengyel Csaba, Orosz Tamás, Kiss Dávid Attila, Sípos Antal és Anda Richárd.

dav

A Palócbrot KK hevesi éremgyűjtői: Kiss Dávid Attila, Orosz Tamás, Lengyel Csaba, Anda Richárd (A képről hiányzik Sípos Antal)

A tarjáni klub versenyzői meggyőzően és nagyon jól teljesítettek, így mindenki éremmel térhetett haza, a néha szikrázó küzdelmeket hozó versenyről. Közülük a legeredményesebb Anda Richárd volt, aki négy érmet is szerzett.