Két bolyais érem

DUATLON – Diákolimpiai döntő

A napokban Marcali adott otthont a duatlonosok diákolimpiai döntőinek. Az országos fináléra a Tarjáni Tornádó Triatlon SE (TTT) mozgósította növendékeit, de eredményeiket természetesen tanintézményeik színeiben érték el.

A Bolyai gimnázium hatodik korcsoportos csapata legyőzte riválisát, ezzel az első helyen végzett, Torák Levente hetedik, és Hajósi Ferenc nyolcadik helyezésének köszönhetően. Egyéniben is született egy értékes bolyais érem, Laczkó Szabina 11 induló között szerzett ezüstérmet, szűk fél másodperccel maradt le a bajnoktól, aki a kerékpározás során ment el tőle.

Nógrádi eredmények.

III. korcsoport. Lányok, A-kategória: 24. Tóth Barbara (SÁI) 15:27 perc.
VI. korcsoport. Fiúk, A-kategória: 7. Torák Levente 31:36, 8. Hajósi Ferenc 32:04 … 12. Buda Erik Gábor 32:46 … 16. Petróczy Bálint (valamennyien Bolyai, St.) 34:36. Csapat: 1. Bolyai 1;36:27 óra. Lányok, A-kategória: 2. Laczkó Szabina (Bolyai) 34:49 … 5. Bányai Eszter (Mikszáth, Pásztó) 36:27.

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Hozzászólhat a Google+ felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )