Felszántották a pályákat

ATLÉTIKA – Serdülő Liga és Atlétikai világnap

A mezei futó szezont követően a Salgótarjáni Atlétikai Club (SAC) versenyzői már az atlétikai pályákon harcolnak a másodpercekkel.

A 10.000 méteres országos bajnokság keretében a szervezők a fiatalabbakra is gondoltak, a Serdülő Liga keretében több számot is rendeztek. Kovács Gyöngyvirág (SAC) 3000 méteren volt érdekelt, ahol az értékes harmadik helyen ért célba. Mivel a fedettpályás bajnokságon is ebben a pozícióban ért célba, jó esélye van, hogy bekerüljön a Serdülő Liga döntőjébe.

Tiszaújvárosban immáron 18. alkalommal rendeztek versenyt az atlétikai világnap tiszteletére. A SAC ifista sprintereit mérte fel a viadalon.