Kiütéses vereség a rangadón

KÉZILABDA – NB II, Északi csoport

Váratlanul súlyos, tizennégy gólos vereséget szenvedett a listavezető Vasas II. otthonában a Salgótarjáni Strandépítők női csapata, míg a megyeszékhelyiek férfi együttese szomszédvári derbin maradt alul a Hatvan ellenében. ALBUM

Férfiak, 18. forduló

Salgótarjáni Strandépítők KC – Hatvan KSZSE 25 – 27 (11 – 8)

Salgótarján Városi Sportcsarnok 200 néző. Vezette: Babicz Gábor, Haskó Tamás.

Salgótarjáni Strandépítők KC: Varga – Dénes 3, Ponyi 3, Tokai 4, Fábián, Rácz 2, Gyetvai 4/1. Csere: Horváth D., Kuti kapusok, Toarniczky 9, Bensouici, Horváth M., Juhász, Nagy, Puruczki, Vurom. Edző: Bártfai Ferenc
Hatvan KSZSE legjobb góldobói: Major 9/1, Blazsek 4, Horváth 3/1.

Hétméteres: 2/1, illetve 4/3. Kiállítás: 10 perc, illetve 4 perc. Az eredmény alakulása:
8. perc: 3 – 1, 15. perc: 4 – 4, 19. perc: 6 – 6, 23. perc: 8 – 6, 27. perc: 10 – 8. 34. perc: 14 – 11, 39. perc: 17 – 14, 44. perc: 20 – 16, 49. perc: 22 – 19, 52. perc: 23 – 22, 58. perc: 24 – 24, 59. perc: 24 – 26.

Album

Beszámoló

DSC_0238

Az utolsó tíz percnek még háromgólos előnnyel futottak neki a tarjániak…

Nők, 17. forduló

Vasas SC II. – Salgótarjáni Strandépítők KC 29–15 (14–11)

Fáy utca, 50 néző. Vezette: Ónodi Erika, Sztrakovics Barbara.

Gólszerzők: Németh M. 6, Arany 5, Kuczora 4/1, Lízer 4, Varjú 4, Sági 2, Huszár 1, Szeberényi 1, Bíró 1, Szathmáry 1, ill. Gyenes 3, Paróczy 3, Horváth 3, Kemenczik 2, Kósy 2, Garamvölgyi 1, Dénes 1.

Hétméteresek: 1/1, ill. 4/2. Kiállítások: 6 perc, ill. 6 perc.

Az első félidő feléig fej-fej mellett haladt a két csapat, a szünetre viszont már háromgólos előnnyel vonulhattak a listavezető fővárosiak. A fordulást követően szigorú védekezésüknek és kapusuk kimagasló teljesítményének köszönhetően mindössze négy találatot engedélyeztek a bénultan játszó tarjániaknak a lendületes hazaiak,  akik a különbséget fokozatosan növelve végeredményben tizennégy góllal bizonyultak jobbnak.